Цікаво знати — Салон меблів Diana

Меблевий салон Diana —виготовляє та реалізовує мягкі та корпусні меблі з 2005 року

Місія підприємства – виготовляти якiснi, комфортнi, функцiональнi, красивi меблi та робити все для того, щоб максимальна кiлькiсть клiєнтiв змогла їх придбати. Наша продукція неодноразово нагороджувалась дипломами всеукраїнських спеціалізованих виставок. Асортимент меблів фабрики «DIANA» складає понад 500 моделей м’яких меблів, перелік яких кожного сезону оновлюємо, змінюємо та вдосконалюємо. На основі наукових теоретичних знань та нашого багаторічного досвіду ми запровадили нові стандарти у виробництві меблів та ввели позначення наших меблів значком, який вказує на їхні ортопедично-ергономічні властивості.

Впроваджуючи оригінальні, сучасні, зручні моделі, постійно підвищуючи якість продукції, наша фабрика міцно стоїть на ногах та має широке коло клієнтів. І це недивно, адже у нас налагоджено вхідний контроль якості всіх комплектуючих та матеріалів, а також контроль на всіх етапах виготовлення продукції.

Створюючи нові моделі меблів ми особливу увагу звертаємо на їх зручність, комфорт та довговічність. Проводячи ряд випробувань вдосконалюємо конструкцію виробів. Випробовуючи міцність моделей використовуємо навантаження 882 Н або 90 кг – сили та кількість циклів 29 000 раз. У нас впроваджуються у виробництво тільки ті моделі, які пройшли сертифікацію та мають підтверджений гарантійний термін тестуванням.

Ми впевнені в виключній якості наших меблів і тому встановили гарантію на нашу продукцію 25 місяців.

diploma

Гарантія

badge

Відмінна якість

wallet

Доступна вартість

ecommerce

Широкий асортимент

growth

Екологічні матеріали

Анатомія комфорту

Оцінка зручності меблів для сидіння та лежання Конструювання меблів – це, безперечно, мистецтво! Доцільність тієї чи іншої конструкції меблів для сидіння та лежання визначається в основному можливістю забезпечення правильного положення тіла людини з анатомо-фізіологічної точки зору.

На основі дослідження поведінки м’язів і суглобів при різних положеннях тіла людини шведський лікар Б. Акерблом встановив три положення тіла, яким повинна відповідати будь-яка конструкція крісла: нахилившись вперед із зігненим хребтовим стовбуром; злегка відхилившись назад при глибокому поринанні в сидіння; повністю відкинувшись назад із розслабленими м’язами спини і стегон.

Акерблом звертав увагу на велике значення положення хребта під час сидіння і дійшов висновку про необхідність створення спинки крісла, яка має вигин у ділянці попереку. Так звана «лінія Акерблома» з виступом в поперековій частині, який знаходиться на висоті 180-220 мм від площини сидіння, забезпечує правильне положення хребта, підтримує, але не затискає грудну клітку, не наражає на зайві навантаження поперековий відділ хребта та не спричиняє напруження м’язів.

Кут нахилу спинки відносно сидіння має становити 1100. Старанно профільована форма та нахил спинки ідеально підтримує хребет, допомагає прийняти зручне положення тіла при сидінні. Висота сидіння варіюється в залежності від функцій предмета меблів. Визначено, що сума таких вимірів, як висота і глибина сидіння повинна дорівнювати приблизно 39 дюймам (≈ 99 см). Якщо в конструкції якої-небудь моделі меблів для сидіння є суттєве відхилення від правила «39 дюймів», це може бути причиною порушення кровообігу в ногах, викликати затерпання ніг, ускладнювати сідання та вставання.

Проектуючи, дбаємо про комфорт Для «м’якої частини» сидіння використовується еластичний пінополіуретан та пружинний блок.Найчастіше використовується так званий безрамковий двохконусний пружинний блок типу «боннель» на основі 4- та 5-ти виткових пружин, завтовшки 2,2 мм, радіус витка у яких спочатку поступово зменшується, а потім збільшується.

Така форма забезпечує рівномірний розподіл навантаження, при цьому відсутні доторкання витків, тертя та шум. З усіх боків пружинний блок обкладається поролоном, що, по-перше, дозволяє змінювати характеристики м’якості, по-друге, надає сидінню форму. Довговічність та ортопедичні властивості сидіння залежать, в першу чергу, від еластичності та пружності блока.

Пружинний блок обов’язково ізолюють від м’яких наповнювачів термоспресованим войлоком, який складається із суміші натуральних вовняних та бавовняних волокон. Як м’який наповнювач сидіння та матраца використовують еластичний пінополіуретан (поролон) – ЕППУ щільністю не менше 30-35 кг/м3, а для спинки – 20-25 кг/м3.