Оплата та доставка — Салон меблів Diana

Оплата та доставка

Як здійснюється оплата?

Обов'язкова передоплата мінімум 20% від вартості при замовленні: м'яких меблів (дивани, ліжка, м'які куточки, крісла), кухонь, корпусних меблів (комоди, шафи, пенали, вітрини).

Способи оплати:

• Безпосередньо в магазині
• Кур'єру готівкою при отриманні
• Перерахунком на карту


Як здійснюється доставка?

Адресна доставка здійснюється нашим транспортом в узгоджений заздалегіть із менеджером день з 08:00-19:00. Підйом та монтаж меблів необхідно замовити у менеджера при оформленні замовлення.

Коли замовлення готове, наші менеджери зв'яжуться з Вами - за добу до доставки і більш точно зорієнтують по часу прибуття машини. Ми намагаємося говорити точний час, але на жаль, ми не можемо передбачити абсолютно всі нюанси при доставці, тому цілком ймовірно, що машина може запізнитися. Якщо доставка з певних причин запізнюється, з Вами обов'язково зв'яжуться і зорієнтують точніше, коли у Вас буде кур'єр.

Вартість доставки залежить від габаритів і кількості меблів, і рахується по актуальних тарифах наших перевізників. Також є можливість самому забрати замовлення зі складу або салону. Але варто враховувати нюанс гарантії, яка діє тільки за умови доставки і установки товару вантажниками від нашого салону. Гарантія на товар українського виробництва діє 18 місяців відповідно до законодавства України, на товар іноземного виробництва 12 місяців.

Незалежно від обраного Вами способу доставки, є кілька обов'язкових дій, які потрібно виконати при отриманні товару перед тим, як поставити підпис про прийняття товару у бланку замовлення:

• Бути присутнім при прийомі товару особисто або передати таке право своєму представнику
• Оглянути зовнішній вигляд товару і цілісність
• Перевірити комплектацію товару, колір, наповнення, кількість і т.д. згідно вашого замовлення
• Заміна перерахованих вище деталей після прийняття товару (меблів), відбувається за рахунок замовника
• Зберегти всі документи, надані Вам нашою компанією.

Тільки після того, як ви переконалися в належній якості та стані доставленого товару, підписуйте документи про прийняття доставки. Зверніть увагу, що майже всі меблі знаходиться в розібраному стані.